Yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerimizden temin edilen tarım ürünleri ve endüstriyel ürünleri karma yem sektörünün hizmetine sunmaktayız. İşimiz hammadde satmaktan öte, değişen beklentilere çözüm üretmek ve değer katmaktır. Günün değişen fiyat ve bulunabilirlik durumuna göre yeni hammadde kaynakları bulmak, iş ortaklarımıza ekonomik çözümler sağlamak için çalışmaktayız. İyi ürün iyi hammaddeden meydana gelir ilkesini benimseyen Baha Tarım; müşteri memnuniyetine odaklı olup, yurt içinden ve yurt dışından birçok ürünü yem sanayicisiyle buluşturma adresidir.


İÇ TİCARET

Topraktan çıkan, müstahsilin emeği ile değere dönüşen her türlü hububat ve yağlı tohumlar ticareti faaliyetlerimiz içerisindedir. Toprak mahsullerinin yanı sıra, yurt içinde faaliyet gösteren gıda üretim tesislerinin karma yem sektöründe kullanılabilecek mamul ve yarı mamul ticareti de faaliyetlerimiz içerisindedir. Baha Tarım olarak bahsi geçen toprak mahsulleri ve gıda endüstrisi ürünlerini karma yem sektörünün hizmetine sunmak için ülke genelinde yapılanmış bulunmaktayız. Ülkemizin birçok noktasından hammadde tedarikinde bulunup, farklı coğrafyalardaki müşterilerimize sunmaktayız.

DIŞ TİCARET

Yurt içinde yapılan ticaretin yanı sıra, piyasanın durumuna göre dış ticaret (ithalat) yapmaktayız. Dış ticaret işlemlerimizin büyük bir bölümünü değirmencilik ile yağ sanayinin yan ürünleri oluşturmaktadır. Baha Tarım olarak ithalat yapmakla beraber, başka firmalar tarafından ithal edilmiş ürünlerin pazara ulaşmasına aracılık etmekteyiz. İthalatlarımızda ağırlıklı tedarik noktalarımızı Ukrayna, Rusya, Bulgaristan'daki iş ortaklarımız oluşturmaktadır. Baha Tarım olarak aynı zamanda ülkemizdeki tüm limanlardan hizmet verme potansiyeline sahibiz.