Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Baha Tarım, 2009 yılında gıda, tarım ve bu sektörlere ait endüstriyel ürünlerin ticaretini yapmak üzere kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Ulusal ve uluslararası tedarik zincirini kuran şirketimiz, sektöre kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Genç ve dinamik yapısıyla Baha Tarım "İçinizden Biri" olarak sektörel deneyimlere sahiptir. Değişimlerin hızlı yaşandığı günümüzde, bilgi, beceri ve deneyimlerini yenilikçi düşünceler ve günün koşullarıyla harmanlayıp, öngörüler sunarak iş ortaklarına değer katmak için çalışmaktadır.

Değerlerimiz

Gerçek anlamda bir iş ortağı gibi davranarak, tedarikçi ve müşterilerimizin hayatlarına farklı değerler ve çözümler oluşturabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Başarımızın sürekliliği iş ortaklarımızın büyümesi ile mümkündür. İş ortaklarımızın büyümesi için müşteri odaklı olup, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, etik değerlere bağlı kalarak, yenilikçi ve araştırmacı yapı ile ekonomik çözümler için çalışıyoruz. Güvenilirliği ön planda tutup, şüpheden uzak, müşteri mahremiyetinin önemini bilerek çalışıyoruz.

Hedefimiz

Müşteri odaklı çalışarak, dürüstlükten, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, yenilikçi ve araştırmacı yapıyı koruyarak, çalışanları ve iş ortakları ile birlikte kazanmayı amaçlayan, Türkiye'nin önde gelen hammadde tedarikçilerinden biri olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektir.